Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Jak používat online kalkulátor pro srovnání dodavatelů?

Chystáte se změnit dodavatele energií? Poté byste měli při rozhodování použít online kalkulátor na našich internetových stránkách, protože vám usnadní práci a ušetří čas. S kalkulátorem je změna dodavatele opravdu hračka. Jen těžko si jde představit, že byste zjišťovali informace o cenách u všech dodavatelů.

Použití online kalkulačky není složité. Na úvodní straně si vyberete, zda chcete porovnat plyn či elektřinu a dostanete se na samotný formulář. U obou energií se pod kalkulačkou nachází krátký článek, ze kterého se můžete dozvědět něco více o cenách.

A nyní již k samotnému vyplňování. Do kalkulačky musíte zadat:

  • vaši spotřebu a současného dodavatele.
  • Dále je nutné vypsat jméno, telefon a email, aby vás mohl kontaktovat konzultant a pomoci vám s výběrem nového dodavatele.

Nemusíte se bát, služby provázející změnu dodavatele jsou zdarma, takže za telefonické poradenství nic neplatíte.

Spočítejte si, kolik ušetříte

Vyberte si nejlevnějšího dodavatele

Smlouvy a veškeré papírování vyřídíme za vás!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Naši online kalkulačku může využít každý, i ten kdo o změně dodavatele neuvažuje. Ze zobrazených nabídek zjistíte, jak jste na tom právě teď a můžete i o přechodu k jiné společnosti začít přemýšlet.

Proč změnit dodavatele?

Důvodů pro změnu dodavatele může být více (např. nespokojenost se službami, které vám poskytuje současná společnost). Hlavním lákadlem je však většinou cena. Mnohdy můžete díky změně dodavatele ušetřit až několik tisíc ročně. Záleží na tom, jaká je vaše cena právě teď, a jak hodně si oproti ní polepšíte. Pomocí online kalkulačky dokonce můžete zjistit, že nejvýhodnější nabídku již máte. V případě změny společnosti, od které odebíráte plyn to mohou být až 2 000 Kč a u elektřiny 1 000 Kč. Za model je brána tříčlenná domácnost a běžná spotřeba.

Změnu dodavatele můžete provést vždy jednou za šest měsíců a to zcela zdarma. Pozor si musíte dát na výpovědní lhůtu u stávající smlouvy, abyste ji neporušili a zbytečně neplatili pokutu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Roman Sokol

pondělí, 31. květen 2021
17:40

Vždycky po vyúčtování si přes kalkulačku porovnávám ceny, je to dobrý mít aspoň trochu přehled jak se ceny chovají. Já mám energie u Comfort energy a sleva je s nimi zatím pěkná.


posted by: Roman Sokol [Odpovědět]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost