Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Levnější plyn: Jak provést srovnání dodavatelů

Nejste spokojeni se službami, které vám poskytuje současný dodavatel plynu? Máte právo na změnu, můžete přejít k jinému dodavateli a to zcela zdarma. Navíc, pokud si vyberete tu nejvýhodnější nabídku, tak můžete ušetřit až 2 000 korun ročně (jako model je brána tříčlenná domácnost a běžná spotřeba).

Chcete změnit dodavatele, ale odrazuje vás zdání o složitosti úkonu? Hoďte předsudky za hlavu, protože přechod k jiné společnosti je velmi jednoduchý. Nemusíte si pracně zjišťovat informace o dodavatelích v České republice. Stačí použít online kalkulačku na našich stránkách. Vyplníte požadované údaje a hned uvidíte, kolik byste mohli ušetřit. Navíc vás kontaktuje specialista a probere s vámi ty nejvýhodnější nabídky. Pokud se svěříte do našich rukou, tak nebudete mít se změnou dodavatele žádné starosti, protože je přenecháte nám. S online kalkulačkou je srovnání dodavatelů hračka.

Jestliže se rozhodnete provést změnu dodavatele na vlastní pěst, tak pamatujte na to, že jste omezeni stávající smlouvou. Nemůžete ji jen tak porušit. Jakmile se pro změnu rozhodnete, tak je nutné včas smlouvu vypovědět. Odebírat plyn od nového dodavatele můžete začít až po vypršení výpovědní lhůty u stávajícího dodavatele. Za porušení výpovědní lhůty byste mohli platit nepříjemné pokuty, tak si to ohlídejte.

Co byste měli vědět o změně dodavatele?

Změna dodavatele probíhá zdarma, nikdo by si za ni neměl nárokovat odměnu, protože tak to říká zákon. Změnit dodavatele plynu můžete vždy po šesti měsících odběru plynu od stávajícího dodavatele. Pouze si dejte pozor na výpovědní lhůty, protože právě ony určí, kdy dodavatele změníte.

Přidejte se ke spokojeným odběratelům, kteří již dodavatele změnili a přinesli tak úspory do rodinného rozpočtu. Na konci roku jistě oceníte nějakou tu tisícovku navíc.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Michal

čtvrtek, 27. únor 2020
11:21

michal

Za nás provedl srovnání cen prodejce, my jsme to po celou dobu nijak neřešili, tak on když přišel, tak nám ukázal kolik bychom u Comfort Energy mohli ušetřit. Přišlo mi to dobrý a tak jsem to k nim nechal dát. Prodejce mě vyvedl z omylu, že nemusím platit stále stejné peníze.


posted by: Michal [Odpovědět]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost