Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Levnější silová elektřina: Jak provést srovnání dodavatelů?

Snažíte se ušetřit za elektřinu? Máme pro vás skvělý tip, jak na to. Změňte dodavatele a uvidíte, že váš rodinný rozpočet se rozroste o pár stovek a možná i tisíc. Přechod k jinému dodavateli navíc není složitým procesem. Stačí následovat jednoduché kroky, které vás změnou provedou.

Základem pro změnu dodavatele je samozřejmě nový dodavatel. Kde ho ale najít a získat přehled o cenách? Vybrat si můžete jednoho ze čtyřiceti dodavatelů, tolik jich v dnešní době nabízí své služby v České republice. Nevěste hlavu, nemusíte všechny společnosti obtelefonovat. Stačí, když si vyplníte formulář na našich stránkách a online kalkulačka vám zobrazí nejvýhodnější nabídky. Zadáte tam i své osobní údaje a poté vás kontaktuje specialista, který s vámi probere jednotlivé nabídky. Jestliže se rozhodnete dodavatele opravdu změnit, tak vám konzultant může pomoci se smlouvami a to zcela zdarma. Neváhejte a využijte naši online kalkulačku, je to jednoduché. Stačí pouze vyplnit zadané parametry.

O změně dodavatelů byste měli vědět to, že ji můžete provést vždy po šesti měsících odběru elektřiny od stávajícího dodavatele. Pozor byste si však měli dát na výpovědní lhůtu. Je nutné ji dodržet, abyste se vyhnuli placení sankcí. Změna dodavatele, jak je dáno zákonem, musí probíhat zdarma.

Úspory v domácnosti

Proč změnit dodavatele? Hlavním důvodem může být to, že nejste spokojeni s poskytováním jeho služeb či cenou. Pokud již nemáte tu nejvýhodnější nabídku, tak můžete za elektřinu ušetřit až tisíc korun ročně (jako model je brána tříčlenná rodina a běžná spotřeba).

Ušetřit můžete i jiným způsobem. Kupujte kvalitní spotřebiče patřící do třídy A či A s plusy. Jejich provoz vás nevyjde tak draho. Používejte úsporné žárovky, ale pouze v místnostech, kde se často nerozsvěcí a nezhasíná. Myslete ekonomicky a uvidíte, že váš rodinný rozpočet jistě přivítá nějaké úspory.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost