Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Nejlepší dodavatelé elektřiny: Srovnání top dodavatelů

Jak by měl vypadat nejlepší dodavatel elektrické energie? Každý si možná bude představovat trochu jiné doplňkové služby, ale jistě se všichni shodneme na tom, že by měl nabízet tu nejlepší cenu a jednat férově se svými klienty. U mnoha společností však i tyto základní předpoklady bohužel chybí.

Je zvláštní, že lidé nadále setrvávají u dodavatelů, u kterých platí mnohem více než by mohli jinde. Co je k tomu vede? V první řadě je to neinformovanost. Mnozí prostě nevědí, že existuje možnost, jak ušetřit. Změna dodavatele je jednoduchý proces, který zvládne každý. Nevíte, jak zjistit ceny jednotlivých dodavatelů bez toho, aniž byste museli společnosti obcházet či obvolávat? Využijte naši online kalkulačku, podle zadaných parametrů vám ukáže ty nejlepší nabídky pro vás. Poté se vám ozve specialista, který vám poradí s dalšími kroky tykajícími se změny dodavatele.

Top tři dodavatelé za rok 2012 dle ceny jsou:

  • Amper Market s cenou 12 108 Kč za 2 500 kWh přes distribuci ČEZu.
  • Na druhém místě se nachází 3 – E Europe Easy Energy
  • a bronzovou medaili by získal ČEZ Prodej se svým tarifem  eTarif D-standard

V jednotlivých distribučních zónách se však ceny liší i u stejných dodavatelů a tarifů. V současné době se u nás nacházejí tři zóny distributorů: region ČEZ, E.ON a PRE.

Změna dodavatele: Co je nutné vědět?

Jestliže zjistíte, že jiná společnost nabízí elektřinu za výhodnější cenu, tak k ní můžete přestoupit. Splnit musíte snad jen jednu základní podmínku, a to že přechod lze uskutečnit až po šesti měsících odběru energie od stávající společnosti. Poté už záleží jen na výpovědní lhůtě ve vaší stávající smlouvě - pokud zažádáte o změnu dodavatele na našich stránkách, naši konzultanti Vám ohledně výpovědních lhůt ochotně poradí. Dbejte na to, abyste ji dodrželi. Vyhnete se tak placení sankcí. Změna musí proběhnout zdarma a nikdo by si za ní neměl nárokovat odměnu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

wh9jSkpQGJ

sobota, 6. srpen 2016
13:10

I’ve learned so much, I don’t even know where to begin! One of the favorite things I learned was how to create patterns and use pattern swatches, courtesy of my great teacher, Alma! I would love to win a set of these. <3 Ni;#&elo039cs Classes!


posted by: wh9jSkpQGJ (yyium1poxd(a)outlook.com) [Odpovědět]

SrBVRMhr17

pondělí, 3. srpen 2015
11:08

slt au peuple be9ninois.je deamdne e0 Nicephor D. soglo de bien vouloir conduire le groupe en tatnt que doyen.si le groupe se casse, c est lui le garrant de ce groupe que le peuple attend.Accepte le pardon de Houngbe9dji et autres personnes, oublie le passe9.Etonnes encore le peuple , fais qu on dirait gre2ce e0 toi, le Be9nin se retrouve dans sa noblesse en voir de disparru


posted by: SrBVRMhr17 (q24339yo(a)outlook.com) [Odpovědět]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost