Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Nejlepší dodavatelé plynu: Srovnání top dodavatelů

Chtěli byste změnit dodavatele a ušetřit tím nemalou finanční částku ročně? Bojíte se, že vás to bude stát mnoho starostí a výsledek nebude takový, jaký jste očekávali? Hoďte předsudky za hlavu a použijte naši online kalkulačku, která vám podle zadaných údajů přehledně ukáže nejvýhodnější nabídky pro vás.

Najít toho správného dodavatele není v dnešní době složitý proces. A jak by měl ten pravý vypadat? Stačí, když nabídne výhodou cenu a bude se svými klienty jednat férově. Dále si můžete připlatit za různé doplňkové služby, ty ale ocení jen málokdo.

Kdo je číslem jedna pro rok 2012 na trhu s plynem? Při spotřebě 6 MWh se nejlepší cenou pyšní společnost Plynule.cz, kde byste zaplatili 9 255 Kč. Na druhém místě se s cenou 9 269 Kč nachází E.ON Energie. Bronzovou medaili by získal Elimon, u něhož je cena 9 302 Kč. Naopak nejdražším dodavatelem plynu je Pražská plynárenská, kde 6 MWh stojí 12 228 Kč.

Jak si s cenou stojíte vy? Zjistěte to pomocí online kalkulačky. Nemusíte nutně měnit dodavatele, ale alespoň se dozvíte, kolik byste případně mohli ušetřit. Možná budete výsledkem překvapeni, protože třeba již nyní máte tu nejvýhodnější nabídku.

Proč změnit dodavatele?

Důvodů, proč se k tomuto kroku odhodlat existuje hned několik. V první řadě je to úspora. Většina domácností přechodem k jiné společnosti velmi ušetří a to se bude týkat i vás, pokud již nyní nemáte tu nejvýhodnější nabídku. To jednoduše zjistíte pomocí naší online kalkulačky.

Nemusíte být spokojeni ani se servisem, který je vám od současného dodavatele poskytován. Řekněte dost zdražování a přeřazování do jiných tarifů bez vašeho vědomí. Najděte dodavatele, se kterým budete opravdu spokojeni. Dnes už si můžete vybírat. Ušetřete stejně jako mnoho rodin před vámi.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kučera

středa, 21. duben 2021
11:32

Nevím kdo je podle porovnávačů nejlepší dodavatel plynu, ale mně se celkem dost podařilo ušetřit u Bohemia energy. Smlouvu s nimi máme letos čtvrtej rok v řadě.


posted by: Kučera [Odpovědět]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost