Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Bohemia Energy

Alternativní dodavatel energie, patří mezi ty větší a významnější. Na českém trhu působí od roku 2005 a za tuto dobu si získala mnoho zákazníků. Oproti klasickým, velkým dodavatelů, nabízí energie levnější i o 10%. Smlouvu lze sjednat i online.

 

www.bohemiaenergy.cz

Zákaznická linka: 840 10 10 10

email: kontakt@bohemiaenergy.cz

 

Tarify elektřina

Produktová řada Garance - garantovaná nižší cena za energie oproti velkým dodavatelům, smlouva na neurčito

Produktová řada FIX 15 - smlouva na dobu určitou, neměnná cena energie po dobu 24 měsíců

Produktová řada FIX 16 - smlouva na dobu určitou, neměnná cena energie po dobu 36 měsíců

Produktová řada Garance 2014 - platí pouze pro nové zákazníky, smlouva na dobu určitou od 2 - 10 let. Garantovaná nižší cena za energie.

 

 

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jiří

čtvrtek, 4. červen 2020
14:06

I po roce jsme si u nich zachovali nižší zálohy, přestože jsme dopláceli 3stovky, tak s ohledem na náš tarif zálohy nezvedli.


posted by: Jiří [Odpovědět]

Aleš

čtvrtek, 9. červenec 2020
16:21

Nás zlákali cenou, orientačně jsme šli podle kalkulačky na internetu a nakonec jsme u nich skončili, protože opravdu i ohledně podmínek nás to u nich vyšlo nejlevněji a byli i ochotní pak při zřizování.


posted by: Aleš [Odpovědět]

Jakub

čtvrtek, 13. srpen 2015
10:53

Řekl bych že každým rokem se stává větším do významnějším dodavatelem na českém trhu. Souhlasím si panem Davidem, že není žádná diskuze o tom, že jsou levnější. Takže jsem rád, že nejsem jediný kdo si to myslí a má taky dobré zkušenosti. Dostal jsem se k nim tím, že koupili mého minulého dodavatele, ale vůbec mi to nevadí, protože jsem měl stejně v plánu přejít někam jinam a tím, že to Bohemia koupila mi pořešil shánění a papírování.


posted by: Jakub (ja.roubek(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Petr

úterý, 13. říjen 2015
13:11

Já u nich mám tu řadu Garance a mě to vyhovuje... Jako je to dodavatel elektřiny, takže dokud platím miň a nemusím se v té spotřebě energii tolik omezovat, tak nic neřeším a u Bohemia Energy to takhle funguje, takže spokojenost...


posted by: Petr (petr.zeman(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Karel Burýšek

čtvrtek, 19. listopad 2015
13:21

Obchodní zástupce této firmy mi nebyl moc pochuti, proto jsem s nimi smlouvu neuzavřel hned na schůzce, ale až posléze, když mi volali, takže i přes toho pána hodnotím firmu kladně především kvůli výhodnějším platbám...


posted by: Karel Burýšek (burysek.karel(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Honza K.

pondělí, 28. prosinec 2015
11:32

Mě z jejich firmy oslovili před několika lety abych k nim převedl firmu, tak jsme se dohodli a předloni jsem k nim převedl i domácnost, jak jsme u nich delší dobu tak máme i dobré slevy, tak nemá smysl je opouštět.


posted by: Honza K. (honza.k(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Aleš Emmer

úterý, 2. únor 2016
19:35

Ze všech stran slýchávám všelijaké reference na firmu Bohemia energy. Jsem toho názoru.. co člověk nevyzkouší, nezná a nemůže tak soudit. V současný době firma nabízí produkt Jubileum. Zjišťoval jsem si k tomu trochu bližší info. Člověk si může vybrat v rámci této řady, zda se k nim uváže na dobu určitou nebo neurčitou. Což mě dost zaujalo, jelikož jsem ještě nikdy neviděl a neslyšel, že by firma dala člověku na výběr formu úvazku, za což u mě teda BE stoupla v ceně. Abych ji mohl více soudit, na zkoušku jsem se k nim upsal na dobu neurčitou. Takže jsem celkem napnutý jak se mi to bude do budoucna rýsovat. Zatím palec hore za rychlé papírové vyřízení administrativy.


posted by: Aleš Emmer (finde(a)post.cz) [Odpovědět]

Pavel Soukup

středa, 9. březen 2016
12:54

Přechodem k BE jsme si výrazně polepšili na cenách za energie. Před přechodem jsme platívali měsíčně dohromady 5700Kč a teďka to máme o těch sedm stovek lacnější, což je paráda. Momentálně by jsme určitě neměnili.


posted by: Pavel Soukup [Odpovědět]

Miroslav B.

čtvrtek, 5. květen 2016
12:23

Od Bohemia energy odebírám elektřinu už asi tak dva roky, hledal jsem společnost, která by mi nabídla slušnou cenu za vysoký odběr, jelikož ji využíváme k vytápění dvoupatrového rodinného domu. A jsem rád, že jsme s firmou zatím neměli žádné špatné zkušenosti. K čemu jsme se zavázali to plníme, takže vše probíhá ku spokojenosti obou stran.


posted by: Miroslav B. [Odpovědět]

Josef Louda

pátek, 17. červen 2016
14:31

Minulý měsíc jsem dostal konečně první roční vyúčtování od Bohemia energy. kWh je podstatně levnější než u mého předchozího dodavatele a možná i než u většiny dodavatelů. Ale to může být za dva roky jinak. Přeplatek 3.500,- korun mi vrátili složenkou. Takže mohu doporučit, prozatím s nimi mám jen kladné zkušenosti.


posted by: Josef Louda [Odpovědět]

Vladimír

pátek, 29. červenec 2016
13:49

8.000,- to je částka, kterou jsem za tři roky u Bohemia energy byl schopný ušetřit oproti dominantním společnostem. Což podle mého hovoří za vše... spokojenost!


posted by: Vladimír [Odpovědět]

Jirka Hanousek

úterý, 6. září 2016
20:11

Navštívil jsem kancelář Bohemia energy a nechal jsem si udělat cenovou nabídku na odběr plynu. Chodím kolem nich do práce, takže jsem to k nim měl po cestě. Cenová nabídka oproti tomu co jsem měl se mi zdála velmi výhodná i když nejspíš existovali ještě levnější produkty, tak i přesto jsem ji vzal, plusové pro je i to, že mám jejich kancelář po ruce, kdyby byla v budoucnu potřeba.


posted by: Jirka Hanousek [Odpovědět]

Valášek

středa, 19. říjen 2016
14:02

Informace co jsou výše uvedené by potřebovaly aktualizovat. Já jsem zákazníkem Bohemia Energy od letošního léta a nastavenou mám produktovou řadu Jubileum plus, při které mi účtují NT po celý den a smlouvu mám na dobu neurčitou. Reference a zkušenosti jsem si projížděl v různých diskuzích, ale více méně se všude psalo to samé a nic konkrétně, takže si raději načerpám vlastní zkušenosti a když se mi něco znelíbilo, tak je tu ta výhoda bez závazkové smlouvy. Ale zatím hodnotím pozitivně.


posted by: Valášek [Odpovědět]

Miloš

pátek, 25. listopad 2016
15:47

Doma nám ležela od Bohemia energy nabídka minimálně měsíc, než jsme se dokopali s ní začít něco dělat. Na internetu jsem si hledal názory v diskuzích a psalo se tam všelicos, takže jsem tomu nakonec nedával moc velkou váhu a udělal jsem dobře. Převod nám proběhl v poho a i odběry a komunikace až na jediný telefonát s nepříjemnou lady, tak dobrý.


posted by: Miloš (milos(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Michala

čtvrtek, 12. leden 2017
14:15

Změnu dodavatele jsem zatím prováděla jen jednou a to na Bohemia energy, když u mě byl jejich kumpán. Ukecal mě, ale nelituju toho, protože mi to pomohlo. Prvotní obavy jsme z toho měla, co se bude dít, až začnu od nich brát, lae když mi snížili platby už od první měsíce tak jsem byla ráda. A zatím se v tom pokračuje.


posted by: Michala [Odpovědět]

Šimon Ch.

čtvrtek, 23. únor 2017
23:17

Já u nich smlouvu sjednal online, ale na produkt, který tu vůbec nemáte uvedený, možná by to chtělo trochu aktualizovat. Od loňskýho roku mi domů sjednávají dodávky elektřiny, topím přímotopy, takže jsem hledal k tomu vhodnýho dodavatele. Bohemia energy mi v tom vycházela jako ideál. Od prvního vyúčtování mám poměrně velká očekávání.


posted by: Šimon Ch. [Odpovědět]

Veronika

čtvrtek, 30. březen 2017
08:37

No já si vybrala novýho dodavatele podle ceny, vybrala jsem si dodavatele plynu podle kalkulátoru co jsme se dočetla na netu, že je na to dobrej. Pomohl mi s vyřízením. A bohemia energy vše pobrala a přebrala dobře a teďku už u nich odebírám třetím měsícem a zatím veškerý fungování O.K.


posted by: Veronika [Odpovědět]

Olda

čtvrtek, 4. květen 2017
16:20

My se k nim teda před dvěma rokama dostali přes prodejce, nejdřív jsem od přítelkyně dostal čočku, že nejsme s majitelem bytu na tom vůbec domluvení, ale ten to akceptoval, když jsme mu to volali. No Bohemia energy ta se ve finále ukázala jako podstatně levnější dodavatel, než kterýho tu původně majitel měl nasazenýho, takže jsme si přišli na nižší zálohy.


posted by: Olda [Odpovědět]

František Suchoň

pondělí, 15. květen 2017
15:40

Nedávno jsme se rozhodli změnit dodavatele a jeho výběr jsme řešili za pomoci online internetových kalkulaček. Byla to s nimi naše první zkušenost. Ze zpráv jsme slyšeli, že cena na elektřinu by měla jít dolů, tak jsme z toho taky něco chtěli mít. Dohromady jsme použili asi tři různý kalkulačky, abychom měli i jak porovnávat co nám vyplivnou. Překvapilo mě, jak se kalkulačky ve výsledcích liší, takže jsme nakonec volili podle formy smlouvy a následně i podle ceny a vždycky jsme si vzali z výsledků poslední tři dodavatele. Pro Bohemia energy jsme rozhodli protože jako jediná měla smlouvu bez úvazku jinak k ostatním se muselo upsat aspoň na rok. Což jsme nechtěli a nakonec ani ta cena nebyla tak špatná, rozhodně byla lepší než naše původní.


posted by: František Suchoň [Odpovědět]

Milan

čtvrtek, 22. červen 2017
14:00

Referenci na Bohemia energy můžu dát dobrou a stydět se za ní nebudu, máme je sice rok, takže zkušenosti nijak dlouhé, ale jak slíbili spočetli tak nám to s letošním příchozím vyúčtováním přišlo. Takže jsem rád, jak to vyšlo dobře.


posted by: Milan [Odpovědět]

Leona

středa, 26. červenec 2017
08:29

Já jsem s nimi maximálně spokojená. O přechod od předchozí firmy jsem se nemusela starat a vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsem u nich od roku 2013 a jsem ráda, že jsem konečně přešla, náklady na elektřinu se mi počítám už o nějaké 4000korun snížily.


posted by: Leona [Odpovědět]

Libuše

pondělí, 4. září 2017
19:40

Komunikace rychlá, personál na kontaktních místech příjemná. Mohu jen doporučit. A co si budeme nakecávat oproti našim gigantům cena úplně někde jinde.


posted by: Libuše [Odpovědět]

Michal Bahník

čtvrtek, 12. říjen 2017
08:42

Početná rodina = velká spotřeba. S Bohemia energy mám zkušenosti dobré smluvní podmínky dodrželi. Ceny fér.


posted by: Michal Bahník [Odpovědět]

David

pátek, 10. červenec 2015
17:18

Mohu referovat dobré zkušenosti s firmou Bohemia Energy, panují na ně různé názory, ale podle mě není diskuze o tom, že jsou levnější než většina dodavatelů a já s nimi vycházím dobře, podle mě dobrý dodavatel.


posted by: David (maro.d(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Tibor Macháň

středa, 22. listopad 2017
14:15

Telefonistka Bohemia Energy mě překecala ke změně dodavatele, překecávat vlastně ani moc nemusela protože argumenty dávala celkem dost pádné i když jsem je neměl přímo před očima. Cenový rozdíl pro mě byl definitivním argumentem, kdy jsem řekl, že si smlouvy nechám předělat. Takže jsem si zařídil první smlouvu přes telefon v životě aniž bych musel vytáhnout paty z dobu, noo příjemná to službička.


posted by: Tibor Macháň [Odpovědět]

Zuzka Ch.

středa, 3. leden 2018
13:02

Jsem u společnosti půl roku a vše mám v pořádku, nyní mi dokonce došla nabídka na snížení ceny na rok 2018.


posted by: Zuzka Ch. [Odpovědět]

Dušan

pondělí, 12. únor 2018
14:56

Změna dodavatele přes prodejce proběhla v pořádku, následně o dva roky později jsem si sám vyřídil prodloužení smlouvy a to je také bez újmy. Osobně jsem spokojený, rozpisy chodí včas, přeplatky rovněž.


posted by: Dušan [Odpovědět]

Aleš Nekola

čtvrtek, 5. duben 2018
16:11

Osobně jsem společností Bohemia Energy velmi mile překvapen, byl jsem odrazován, ale pouze lidmi co se někde něco doslechli, bez vlastní zkušenosti. Já si ty vlastní zkušenosti naopak vytvořil sám, takže můžu lidem podat vlastní reference, takže kdyby někdo potřeboval stačí napsat. Za sebe dávám na firmu doporučení.


posted by: Aleš Nekola [Odpovědět]

M. L.

pondělí, 14. květen 2018
11:00

Z Bohemia Energy mě kontaktovali ohledně snižování cen a sjednocování energií, smlouvu nabídli na neurčito tak jsme to v rámci příprav na zimu vzali a teď s vyúčtováním přišel přeplatek ve výši 6190,- korun. Nyní už jen čekám až peníze dorazí na účet.


posted by: M. L. [Odpovědět]

Tonda

úterý, 19. červen 2018
15:20

Nejlepší je na diskuze moc nedát, někteří jsou nespokojení bůhví z jakého důvodu.. třeba jen kvůli tomu, že nepochopili, kdo je distributor a kdo dodavatel a kdo se jim vlastně mění. Nebo stačí aby se nepohodli s prodejcem, trochu si to přikrášlí a už hážou špínu. Mám s Bohemia Energy vlastní zkušenost, já i moji známí, kterým jsem firmu doporučil a za sebe můžu říct, že jsem spokojený a nemám jim co vytknout.


posted by: Tonda [Odpovědět]

Magda

úterý, 24. červenec 2018
12:14

Starou smlouvu jsem nenašla, ale poslední výúčko ano a to prodejci stačilo, aby z toho u nich u Bohemia energy udělal novou smlouvu. Čuměla jsem jako puk, co mu k tomu stačilo za pár informací, aby mi dokázal zlevnit. Jsem nadšená, že jsem o to nepřišla jen kvůli zašatročené staré smlouvě.


posted by: Magda [Odpovědět]

Viktor Z.

čtvrtek, 13. září 2018
11:09

Bohemia energy hodnotím jako dobrého obchodníka s energiemi, jsme s nimi spokojeni, protože dlouhodobě se nám ukazují dobře.


posted by: Viktor Z. [Odpovědět]

Andrejka

středa, 31. říjen 2018
13:44

S mužem se shodujeme, že jsme ve volbě dodavatele sáhli po dobré firmě, Bohemia Energy nás vychází levněji než předchozí dodavatel energií a ještě nám umožňují vše hlídat v online nastavení.


posted by: Andrejka [Odpovědět]

František

středa, 5. prosinec 2018
09:06

Příští rok to bude čtvrtým rokem co jsme u nich, Bohemka nám dost pomohla ve výdajích, i teďka přesto, že všude se toho hodně píše, tak nám vycházejí celkem solidně. Myslím si, že garance se vyplácí.


posted by: František [Odpovědět]

Tomáš

pátek, 11. leden 2019
08:53

Porovnával jsem si před koncem roku ceny u různých dodavatelů, přivedlo mě na to nejen urputný růst ceny, ale odezvy z různých stran, že je nyní pro změnu dodavatele vhodná doba. Když jsem se na to koukal blíž nepřišlo mi, že by to pro mě bylo nějak více aktuální, protože z porovnání mi jako nejvýhodnější vycházela Bohemia energy a tu už nějaký ten rok mám, takže jen podle výsledku jsem je zkontaktoval, jestli by bylo možné změnit na tarif, co mi vylezl v porovnávači. Operátorka to zkontrolovala jestli to tak opravdu je a jestli je to možné a během chvilky jsem to měl aktualizované a na další dva roky vyřízené.


posted by: Tomáš [Odpovědět]

Jan Lešák

úterý, 19. únor 2019
14:19

Zvažoval jsem přechod k jinému dodavateli ale odradil mě neadekvátním přístup jejich operátorky, tak jsem raději zůstal u Bohemia energy, protože tady byli na telefonu operátoři vždy příjemní, i když jsem třeba jen něco potřeboval poradit nebo vysvětlit.


posted by: Jan Lešák [Odpovědět]

Erik

pondělí, 25. březen 2019
15:11

Mají dobrý ceny, co jsou schopný udržet, tak jsem spokojený.


posted by: Erik [Odpovědět]

Iveta

pátek, 17. květen 2019
13:45

Mám u nich zálohy za elektřinu 490,- korun a ještě mi pár drobných vrací. Dle mého je to slušný dodavatel, protože si přeplatky nenechává. Iveta


posted by: Iveta [Odpovědět]

Ivan

pondělí, 24. červen 2019
16:09

Dohledali jsme si je na internetu díky jejich reklamě v televizi. Zajímalo nás jaké mají nabídky když jdou ven s reklamou a musím říct, že mě celkem překvapili slušnými cenami a výběrem tarifů.


posted by: Ivan [Odpovědět]

Milan

středa, 31. červenec 2019
15:10

Mám zkušenosti takový průměrný, na služby nemůžu říct ani popel a ceny bych si dokázal představit i lepší.


posted by: Milan [Odpovědět]

Saša

pátek, 16. srpen 2019
13:11

Máme je podle nejvýhodnější nabídky, co nám vygeneroval jeden porovnávač. Nikdo jiný nad nimi už levnější nebyl, tak jsme si to domluvili u nich.


posted by: Saša [Odpovědět]

Dan Škubal

pátek, 27. září 2019
11:06

Sjednal jsem u nich smlouvu online, ušetřilo mi to čas a nemusel jsem se nikam tahat s papírama.


posted by: Dan Škubal [Odpovědět]

Patrik

čtvrtek, 7. listopad 2019
14:04

Zděsil jsem se zdražování, ale když jsem to pak porovnal, tak i přes zvýšení ceny jsem zjistil, že ceny Bohemia Energy vycházejí lépe.


posted by: Patrik [Odpovědět]

Štefan

čtvrtek, 12. prosinec 2019
12:54

Dá se říci, že v průběhu let jsem změnou dodavatele ušetřil slušné peníze, ale u Bohemia energy mi nabídli pouze změnu tarifu za výhodnější, tak jsem byl daleko radši, že jsem nemusel absolvovat další kolo vybírání a přehlašování.


posted by: Štefan [Odpovědět]

Otakar

pátek, 17. leden 2020
11:30

My jsme u nich od nového roku, ale jinak už jsme to řešili někdy od léta, abychom byli před zimou přichystaní. Ona to hlavně ovlivnila původní smlouva, u který jsme museli počkat než skončí, abychom neplatili sankce. Ale Bohemia energy nám to pohlídala tak, aby vše v pořádku navázalo.


posted by: Otakar [Odpovědět]

Matěj

čtvrtek, 20. únor 2020
13:51

Mám s nimi zatím celkem čerstvou zkušenost, ale převážně zatím dobrou.


posted by: Matěj [Odpovědět]

Václav

středa, 25. březen 2020
10:11

Vyúčtováním nás letos celkem potěšili, zálohy však nechali stejné.


posted by: Václav [Odpovědět]

Kvařík

středa, 29. duben 2020
13:32

Změnou dodavatele k Bohemia energy se mi změnila cena, nejen že u nich nyní nemám stálý měsíční poplatek, ale i cena za odběr je mnohem lepší. Ty tři měsíce pro mě byly v toleranci si na změnu počkat.


posted by: Kvařík [Odpovědět]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost