Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Centropol

Alternativní dodavatel elektřiny a plynu, který nabízí energie v průměru o 10% ročně levnější, než velcí poskytovatelé. Smlouvu můžete vyřešit online, nebo si domluvit schůzku s jejich poradcem.

www.centropolenergy.cz

tel: 840 222 222

mail: info@centropol.cz

Tarify elektřina

D OPTIMUM 24 - jednotarifní produkt pro domácnosti, které elektřinu využívají pouze pro běžnou spotřebu, bez ohřívání vody či vytápění. Stejná cena elektřiny 24 hodin denně

D OPTIMUM AKU 8  - dvoutarifní produkt vhodný pro domácnosti, které elektřinu využívají k vytápění nebo ohřevu vody. Cena odlišná pro časy v nízkém a vysokém tarifu. Nízký tarif platí min. 8 hodin denně.

D OPTIMUM AKU 16 - dvoutarifní produkt vhodný pro domácnosti, které elektřinu využívají k vytápění nebo ohřevu vody. Cena odlišná pro časy v nízkém a vysokém tarifu. Nízký tarif platí min. 16 hodin denně.

D OPTIMUM PŘÍMOTOP - dvoutarifní produkt pro domácnosti, kteří elektřinu využívají pro přímotopné vytápění a akumulační ohřívání vody. Nízký a vysoký tarif, nízký tarif platí min. 20 hodin denně.

D OPTIMUM TEPELNÉ ČERPADLO - dvoutarifní produkt pro domácnosti využívající elektřinu k vytápění pomocí tepelného čerpadla + akumulační ohřev vody. Cena odlišná pro časy v nízkém a vysokém tarifu. Nízký tarif platí min. 22 hodin denně.

Tarify plyn

Centropol nabízí i dodávky plynu, zde se cena odvíjí od využití plynu, od toho, zda žijete v bytě či rodinném domě. Pro konkrétní kalkulaci vaší domácnosti neváhejte použít náš online kalkulátor.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost