Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

ČEZ

 

Webové stránky: www.cez.cz

Telefon: 840 840 840

E-mail: cez@cez.cz

Tarify elektřina :

D-Standard - Tarif vhodný pro tzv. „běžně vybavené odběrné místo“ – to znamená, že bohatě stačí na všechny vaše elektrické spotřebiče. V nabídce máme distribuční sazbu pro nižší a střední roční spotřebu.

D-Akumulace 8 - Pokud máte akumulační vytápění a elektřinou ohříváte také vodu, je pro vás určen tento dvoutarifový produkt. Opět nabízíme distribuční sazbu pro nižší a střední roční spotřebu.

D-Akumulace 16 - Pro hybridní vytápění a ohřívání teplé vody jsme připravili vyšší řadu dvoutarifového produktu D-Akumulace 16 s distribuční sazbou s operativním řízením doby platnosti nízkého tarifu.

D-Přímotop - Pokud elektřinu používáte pro vytápění, máme pro vás dvoutarifový produkt D-Přímotop s distribuční sazbou s operativním řízením doby platnosti nízkého tarifu po dobu 20 hodin.

D-Tepelné čerpadlo - Tento dvoutarifový produkt je určen pro objekty vybavené tepelným čerpadlem, a to v kombinaci s distribuční sazbou s operativním řízením doby platnosti nízkého tarifu po dobu 22 hodin.

D-Víkend - Pro svoje chaty a chalupy využijete výhodný dvoutarifový produkt s možností kombinace s distribuční sazbou ve víkendovém režimu.

ČEZ FIX –smlouva do 31.12.2015, fixace do roku 2015, o 5% levěnjší než Comfort

eFix – fixace na dva roky, veškeré řešení online, pro zákazníky s nižší spotřebou (do 4 MWh) a distribuční sazbou Standard

Basic – pouze pro ZTP a ZTP/P

Tarify plyn

Comfort - doba neurčitá, v prvních 12 měsících o 5% levnější ceny než u dalšího dominant.dodavatele

Praktik – platby pouze za odebraný plyn, bez záloh

Plyn FIX 24 – smlouva na 24 měsíců

eTarif Plyn Plus – 24 měsíců, až 10% sleva oproti Comfortu

 

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

oD84aEGWb

pondělí, 30. červen 2014
16:07

Nevedm, ale nějak jsem to všechno asi nepochopil. Všechny poopsivane9 aktivity snad vzešly ze strany provozovatelů eshopů (tedy těch prvotnedch), nikdo nikoho nenuted s nožem na krku se slovy dej mi svůj feed. Myslel jsem, že toto vznike1 proto aby můj byznys rozšedřil pole působnosti, a abych měl většed prodej a tedm pe1dem i zisk.Z toho co zde čtu je dropshipping nebo přeposedle1ned něco jako rakovina. Když mi to vaded tak v tom nejedu.viz. duplicita (je přece postižen ten kdo použije duplicitned ne1zvy a ne ten kdo je poskytne)


posted by: oD84aEGWb (4yngk4pk2(a)yahoo.com) [Odpovědět]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost