Změna dodavatelů.czZměna dodavatelů.cz

Porovnání cen energií (elektřiny a plynu)

  • levnější plyn
  • levnější elektřina
  • úspory na energiích
verze pro tisk

Změna dodavatele plynu

Změna dodavatele plynu je možná od počátku roku 2007. Díky legislativní úpravě mají zákazníci možnost daleko více ovlivnit to, jaké budou jejich náklady za dodávky plynu. Mají totiž šanci změnit dodavatele plynu. V současné době Energetický regulační úřad eviduje několik desítek společností, které mají oprávnění dodávat plyn do domácností. Většina z nich má přitom celorepublikovou působnost.

Změna dodavatele plynu je jednoduchá. Stačí si pomocí online kalkulačky najít nejvhodnějšího dodavatele plynu, následně se rozhodnout, zda k němu opravdu přestoupíte a v případě, že je odpověď kladná, pak vyplnit a podepsat smlouvu s plnou mocí. Tato smlouva vám poté bude odeslána na adresu vašeho bydliště.

Jak postupovat při žádosti o změnu plynu ve 3 krocích?

Na smlouvě máte aktuální odběr
Na smlouvě máte aktuální odběr
[1027x1599 610 KB]
Vyplňte vaše údaje
Vyplňte vaše údaje
[630x518 242 KB]
Vyberti si levnější nabídku
Vyberti si levnější nabídku
[631x519 228 KB]

Plnou mocí dáte oprávnění nové,mu dodavateli vyřídit za vás všechny nezbytné náležitosti, které jsou se změnou dodavatele spojeny, včetně výpovědi u stávajícího dodavatele. Tím pádem nemusíte mít ani strach z případných sankcí za nedodržení výpovědní lhůty a smlouvy. Změna dodavatel je závislá na tom, jaká je výpovědní lhůta, obvykle činí od 1 do 3 měsíců.

[Nahoru ↑]
Aktuální ceny

4.54 Kč / kWh
14.2 Kč / m3

Spočítejte si kolik ušetříte!

Porovnat elektřinu Porovnat plyn

Spolupracujeme

Ve spolupráci s Ušetřeno.cz
Úsporná domácnost